× Turnaj pasy Návštěvníci Organizace Historie Stream Kontakty
Pražský baseballový týden letos oslaví 40. výročí
12.01.2021 | čba | Propagace

Pražský baseballový týden letos oslaví 40. výročí

​Ačkoliv situace pro kolektivní sporty zatím stále není nejpříznivější, Česká baseballová asociace usilovně pracuje na přípravách jubilejního 40. ročníku Pražského baseballového týdne.

Turnaj se uskuteční v termínu 23. – 26. června 2021, hrát se bude v Eagles Parku a v areálu Tempa Praha. V plánovaném harmonogramu turnaje proběhne zahájení ve středu a utkání ve skupinách budou pokračovat i ve čtvrtek, třetí hrací den, tedy pátek, je vyčleněn pro postupové boje a finálový den je plánován v sobotu 26. června.

V současných chvílích probíhá jednání se zahraničními federacemi o účasti jejich týmů, cílem je i do budoucna držet účast čistě na národních reprezentacích. „Pro letošní ročník bychom rádi odehráli tři skupiny po čtyřech týmech a v každé z nich by měla objevit jedna naše reprezentace, tedy muži, U23 a U18. Máme potvrzenou účast Španělska, Ruska a International Stars, pozvánky dostaly všechny země A skupiny.“ uvádí předseda ČBA, Petr Ditrich.

Loňský ročník nás naučil být flexibilní a pro letošní rok jsme připraveni.

Všichni pevně doufáme, že 40. ročník turnaje s jednou z nejdelších historií v Evropě proběhne v plném rozsahu tak, jak bychom si přáli jej pro všechny baseballové příznivce uspořádat.

Držme si palce!

Aftermovie 2020

Krátce

pasy