Týmy



Týmy
Skupina A Skupina B
CZ Česká republika U19 CZ Česká republika U18
DE Germany (GER) US AIST (USA)
SWE Sweeden (SWE) AT Austria
JDR Joudrs Praha (CZE) Poland Polsko (POL)
PL Russia (RUS) UKR Ukraine (UKR)

Soupisky


Česká republika U19

(nahoru)


JménoKlubPozicePálí/HázíDres #
Anežka BartoňováIFR/R
Klára Čejková-KolacíCR/R
Karolína HanákováPR/R
Magdaléna KavanováOFL/R
Denisa PineckerováPR/R
Kateřina RůžičkováCR/R
Barbora SaviolaIFL/R
Adéla ŠimůnkováOFR/R
Alice ŠkardováOFL/L
Gabriela SlabáIFL/R47
Eliška SlaninováCR/R
Anna ŠtenglováPR/R
Natálie TvrzníkováIFL/L
Ema VodičkováIFR/R
Anna ZoulováPR/R
Coaches
Petr Mindžak/head coach
Petra Kolkusová-Diblíková/assistant coach
Zuzana Šrejberová/assistant coach
Petra Lechnerová/assistant coach
Stanislav Havel/pitching coach
Jitka Vernerová/technical manager
Tereza Kudrnová/fyzio
Veronika Lučanská/fyzio

Germany

(nahoru)


JménoKlubPozicePálí/HázíDres #
Böttger MilenaC./ OFL/R6
Brockmeier LaraOF/ 2.B.R/R22
Caldwell IndiaP.R/R16
Dietrich ChristinaOFR/R25
Maxine DunfordOF/ C.R/R15
Held HannahP.L/R5
Hörner MonaP./ OFL/L18
Lisa KälbleinOF/ P.R/R2
Lisa Marie Kovacevic3.B.R/R26
Celina Mac Kenzie1.B.R/R9
Rode Julia2.B.L/R12
Steffen Chiara3.B./ 2.B.R/R8
Stepniak Ann-KathrinIFR/R11
Stüwe AlexandraC./ 1.B.R/R10
Szalay KatharinaIFL/R19
Theissen Alisha1.B./ P.L/L13
Volkmann ClaudiaP.R/R14
Zuber AthinaOFL/R24
Coaches
Dehmel Udo/Head Coach
Hachen Nils/Ass. Coach
Kovacevic Robert/Ass. Coach
Lucas Liz/Ass. Coach
Harndorf Marcus/Physio

Sweeden

(nahoru)


JménoKlubPozicePálí/HázíDres #
Washington KehliL/R1
Bröms YlvaL/R2
Törnblom MyR/R3
Karadag VanessaR/R4
Busk LinaR/R6
Granlund FeliciaR/R7
Wennerberg EllinorR/R8
Ellström MalinR/R9
Mayers AnyaR/R10
Straton LeslieR/R12
Klövenäs AleccaR/R14
Sandahl LinnéaR/R18
Larsson LinaL/L20
Harnesk TildeR/R13
Gray Elle/11
Ray Rachel/17
Coaches
Grimstoft MattiasHead coach/
Johansen EmmaAss coach/
Lindstein CeciliaAss coach/
Höglund AsaTeam manager/
Cornén CasperNaprapat/

Joudrs

(nahoru)


JménoKlubPozicePálí/HázíDres #
Brdková NikolaSS,2BL/R95
Štveráková Aneta3BR/R65
Ferencová BarboraOFR/R52
Furková Jana1BL/R53
Hudíková KláraCR/R92
Hudíková LucieOFR/R81
Jungová LucieOFR/R50
Klempířová TerezaPR/R10
Kostinová Štěpánka1B,3BR/R74
Kovářová KristýnaOFR/R35
Mašitová NatálieOFR/R12
Otáhalová MichaelaP,1BR/R18
Šmejkalová TerezaSS,2BR/R86
Tobola LenkaSS,2BR/R17
Trnková Monika3B,CR/R69
Zappová LuciePR/R33
Zdráhalová Zuzana2B,3BR/R97
Chaloupková AmáliePR/R13
Coaches
Tobol Lenka/
Trnková Monika/
Spotorno Guillermo/

Russia

(nahoru)


JménoKlubPozicePálí/HázíDres #
AFANASYEVA ALINA/13
BELTYUKOVA TATIANA/5
EGIAZAROVA EVGENIA/11
GRAFSKAIA VALERIIA/7
GRIB IULIIA/21
GUSAKOVA VERDZHINIIA/16
IAKOVLEVA OLGA/22
ILYASHENKO IRINA/20
ISLAMOVA YANA/3
KUKHARENKO VERA/24
MASLOVA YULIA/3
MILIAEVA ANASTASIIA/8
SEMENOVA DARIA/10
SHABANOVA ANNA/14
VEREIKINA POLINA/4
ZAKAZNIKOVA NINA/2
ZHUCHKOVA TATIANA/19
Coaches
SMAGIN VYACHESLAVPresident/
SAMCHUK IVANHead Coach/
KAZANTSEVA MARIACoach/
CHIZHIK LIUDMILACoach/
SAVRASOVA ALEXANDRACoach/
REPEV FEDORCoach/
DOLBNYA OLGADoctor/
PRINS ANDREConsultant/
LOBANOVA ELENAAdministrator/

Česká republika U18

(nahoru)


JménoKlubPozicePálí/HázíDres #
Binková Marie-JanaPR/R
Čurillová MichaelaIFR/R
Hamříková KláraOFR/R
Havlíčková ViktorieOFR/R
Jasioková DenisaOFL/R
Kárníková SáraPR/R
Kozelská BarboraOFR/R
Mulačová AnetaOFR/R
Poláchová EliškaCR/R
Pospěchová KláraPR/R
Schwarzingerová NikolaIFR/R
Vokatá DorotaCR/R
Vostárková EvaIFR/R
Vystrčilová LibušeOFR/R
Coaches
Mindžak Petr/head coach
Klempířová Jana/assistant coach
Burkovič Pavel/assistant coach
Hrazdírová Věra/assistant coach

Aist

(nahoru)


JménoKlubPozicePálí/HázíDres #
Beining MadelinePN/A/R7
Capone-Froio Victoria2B/SSR/R23
Cerny EmilyPR/R1
Chester DarciC/DHR/R5
Clemence AlysonOFL/R30
De Vree FemkeC/1B/3BR/R99
Hatter RandaP/1B/3BR/R55
Hayes KellyOFR/R8
Hennings CourtneyOF/MIF/3BR/R3
Jimenez-Kubo Naomi3B/2BS/R10
Krapf MelissaLF/CFL/R2
Rietberg Stella3B/1B/OFR/R13
Coaches
Wallis JadynHead Coach/N/A

Austria

(nahoru)


JménoKlubPozicePálí/HázíDres #
Mara BenckendorffR/R
Olivia BettsteinR/R
Valentina CartesR/R
Sophie De RouinR/R
Lea DibiasiR/R
Larissa DonauR/R
Matilda GantnerL/L
Miriam GuboR/R
Ina KaindlR/R
Lea KarnerR/R
Martina LacknerR/R
Carla LangthalerR/R
Louise Mc GarryR/R
Caroline MeriauxR/R
Denise OrlovitsR/R
Verena PonweiserR/R
Chiara VoglsamR/R
Coaches
Stephanie Gosselin/Headcoach
Amber Schisler/Assistantcoach
Gabriella Gonzalez/Assistantcoach
Maruo Bianchi/Physio
Marion Mittelberger/Manager

Poland

(nahoru)


JménoKlubPozicePálí/HázíDres #
Piszczek Ewelina/11
Ciarcińska Natalia/48
Pauline Camille/15
Rudyk Klaudia/19
Wójcik Emma/1
Galbiati Raina/10
Smęder Zuza/9
Szczypka Sandra/13
Korykora Wiktoria/96
Rosół Marysia/26
Kirsanow Julia/88
Wójcik Sylwia/23
Kozioł Emilia/6
Kopeć Joanna/22
Śliwa Żelisława/5
Tokarz Katarzyna/8
Langner Natalia/7
Coaches
Majewski Dave/Coach
Wojtala Ray/Coach

Ukraine

(nahoru)


JménoKlubPozicePálí/HázíDres #
PALAHINA HANNAPL/R10
KAPITANCHUK VIKTORIIAOFL/R3
YUKHIMCHUK OLHA2BR/R24
VASHAI DIANAP, 1BR/R7
MATSKEVYCH YANAOFR/R25
KRATIUK ANASTASIIACR/R20
TROTS ANNAOFR/R27
KHODAKOVSKA ANNACR/R4
MIRONOVA YULIIA3BR/R23
FEDIAIEVA INNACFR/R8
MALIK YULIIAPR/R14
DOLOBAN VALERIIAP,2B,SSR/R22
KOBYLIANSKA DARIA1B, PR/R18
MELNYK VALENTYNACR/R15
TEGLIAI OLGA2BR/R9
NOSKOVA GALYNA3BR/R1
PANCHENKO ROKSANA3BR/R19
Coaches
MARSIKOVA LUCIE/HEAD COACH
SHANTSOV OLEKSANDR/COACH
GALKIN YURII/COACH
SHANTSOVA OKSANA/COACH
KYSIL VASYL/MANAGER
ALIEKSIEIENKOVA IRYNA/DOCTOR

Krátce

3.7.2019

PST 2020

23. ročník Pražského softballového týdne proběhne ve dnech 24.-27.června
27.6.2019

Dnes nejvíce zápasů

Čtvrtek je nejrušnějším dnem PST. Odehraje se celkem 8 zápasů a připraveno je i atraktivní Homerun derby

pasy