Týmy



Týmy
Skupina A Skupina B
CZ Česká republika RU Russia
US 3n2 International Stars PL Polsko
IT Itálie BLR Bělorusko
EU NSW Blue Sox USA International Future Stars

Soupisky


Česká republika

(nahoru)


Jméno Klub Pozice Dres #
Pitchers
Bužga Vojtěch Eagles P 60
Cihlář Josef Kotlářka P 44
Čapka Filip Draci P 43
Ercoli Lukáš Kotlářka P 64
Havlíček Štěpán Blansko P 13
Nebenfuhr Jan Draci P 79
Novák Jan Kotlářka P 34
Ondra Tomáš Arrows P 57
Padyšák Daniel Kotlářka P 58
Satoria Ondřej Arrows P 35
Vavruša Jiří Kotlářka P 39
Vykoukal Marko Arrows P 45
Catchers
Mužík Martin Kotlářka C, 1B 49
Vykoukal Michael Arrows C 41
Infielders
Claus Filip Hroši 1B 66
Červinka Martin Draci 3B 78
Menšík Vojtěch Hroši SS, 2B 77
Novotný Radim Třebíč UI, OF 56
Ondráček Jakub Hroši UI, OF 4
Smola Filip Kotlářka SS, 2B 76
Outfielders
Chlup Marek Eagles OF 99
Hajtmar Adam Draci OF 1
Lázníček Matěj Skokani OF 53
Moštěk Filip Draci OF 51
Blažka Ondřej Kotlářka OF 48
Coaches
Chlup Vladimír Eagles HC 47
Kučera Ivo Blansko C
Hussey John Draci C
Jablonka Jan Hroši C

3n2 International Stars

(nahoru)


Jméno Pozice Pálí/hází Národnost Klub Dres #
Strauss Kyle C,OF R/R USA Deurne Spartan 0
Cabrales Adan LHP,OF L/L USA Deby Osielsko 25
Brisentine Evan LHP,OF L/L USA Zurich Barracudas 40
Lopez Matt OF,P L/L USA Baldham Boars 3
Thompson Tyler RHP,SS, 2B R/R USA Dornbirn Indians 6
Watanabe Ryoma 2b,SS L/R Japan KS Silesia Rybnik 66
Thurber Taylor RHP, R/R USA Praha Eagles 33
Carles David SS,2b R/R British/German Brussels Kangaroo’s 2
Ue Natsuhiko C, 3B, SS, 2B,R/R R/R Japan Olympia Blansko CZ 22
Yasuda Akimasa P,1B, 3B R/R Japan Olympia Blansko CZ 12
Catalan Daniel OF,LHP L/L Chile, USA Deby Osielsko 1
Rubanowitz Alex C,Inf L/R USA, Swedish Zurich Barracudas 10
Sandoval David C,3b R/R USA Eagles Praha 77
Gonzalez Michael 2b,Utility (no pitch) R/R USA Lucerne Eagles 21
Wittig Joe 3b,Ss, RHP L/R USA Prague Eagles 20
Gallagher Austin 1b,3b, L/R USA Mainz 45
Zarate Drake C,2B R/R USA Vienna Wanderers 4
Keithly Josh 1B,3B R/R USA Kiel Seahawks 31
Brown James OF, C,2B R/R USA Metz Comets 42
Donnels Tanner 1B, OF,3B L/R USA Centaury Warszawa 23
Dorchinez Jaron SS,OF,P S/R USA Attnang 9
Kamachi Trey OF,P, 3B R/R USA Attnang 16
Hunt Jeff 3B, 1B, 2B,SS, C, RF L/R Canadian Traiskirchen 52
Marshall Brandon LF,RF R/R USA 15
Van Dijck Rick LHP,LF L/L Netherlands Praha Eagles 29
Cipolla Aj Minf, R/R USA Ostrava Arrows 5
Hively RJ RP, R/R USA Heidenheim 28
Acosta Phil Super util, S/R USA/Australia Wroclaw Baons 11
Swindell Parker SS,RHP L/R USA Kufstein Vikings 18
Boone Mack LHP,1B L/L USA Kufstein Vikings 50
Saunders Ryan "Boomer" C,3b, 1b, P R/R USA Schremser Beers 8
Carter Alex 1b,C R/R Australia/USA Montpellier Barracudas 13
Roemer Wes RHP,Utility R/R USA Team Deutschland 24
Budsky Pavel 1b, R/R Czech Draci Brno 19
Coaches
Roovers Kevin Head Coach,55
Burns David Assistant Coach,27
Tremus Shurty Assistant Coach,69
Roemer Wes Pitching Coach,24
Carter Alex Hitting Coach,13
Prinstein Boomer General Manager,

Itálie

(nahoru)


Jméno Pozice Pálí/hází Datum narození Klub
ALDEGHERI Samuel P -1b L,L 19.09.2001 Baseball Team Verona
MARZIALI Nicola P R,R 02.08.2000 Macerata Angels
VIRGADAULA Federico P R,R 14.07.2000 Brescia Baseball - CUS Brescia
PIZZOLINI Marco P R,R 15.09.2000 New Black Panthers Ronchi - White Sox Buttrio
DALL'AGNESE Gabriel P R,R 03.01.2000 CUS Brescia - Bergamo Baseball
IOLI Nicolo P R,R 36692 TorrePedreraFalcons e ASDGodo(xDiCorato)
TUCCI Oscar P L,L 15.07.2000 Macerata Angels
MORRESI Lorenzo C S,R 16.07.2001 Macerata Angels
DA RE Giulio C-IF-OF R,R 20.05.2001 New Black Panthers
FASANO Sean IF S,R 02.08.2001 Padule Baseball ASD (sost. di Monti)
ANGIOI Gabriele SS S,R 07.03.2001 Cagliari Baseball
BATTIONI Tommaso IF - P R,R 04.05.2000 Collecchio BC - Junior Parma
URQUIOLA Carlos Alfredo IF L,R 29.08.2000 Rams B.C. Viterbo
GIAROLA Tommaso SS/2b R,R 16.10.2000 Grizzlies Torino 48 B.C.
PASOTTO Andrea OF - 1b R,R 17.01.2001 Milano Baseball 1946 - Collecchio BC ASD
CATALANO Samuele OF -c R,R 09.02.2000 Porta Mortara Novara - Vercelli B.S.
BERTOSSI Riccardo OF-C-IF R,R 04.01.2000 New Black Panthers
VILORIA SERDA Alexander P - OF L,L 09.12.2000 Junior Parma B.C.
DI MONTE Daniele P - OF R,R 16.02.2002 New Black Panthers - Junior Alpina B.S.
CANUTI Tomas P R,R 28.07.2002 Torre Pedrera Falcons - Junior Rimini
ZOTTI Matthias P R,R 23.07.1997 New Black Panthers
PALUMBO CORDOZO Angelo P R,R 10.11.1995 Reggio Rays Baseball - Bolzano B.C.
ALDEGHERI Mattia P R,R 19.02.1998 Baseball Team Verona
PECCI Federico P R,R 28.12.1997 ASD Nettuno 2 B.C.
STAFF
CORTESE John Patrick , Manager
GERALI Gilberto , Bench coach
MASIN Massimiliano , Pitching coach
COSTA Giovanni Mario , Coach
MARENGHI Gianluca , Coach
CAPPUCINI Stefano , Coach
NATALE Giovanni , Strenght and conditioning
COMELLI Filippo , Team Manager
MORDA' Matteo , Doctor
BALDI Massimo , Terapist

NSW Blue Sox

(nahoru)


Jméno Pozice Pálí/hází Dres #
Jake Bramble INF Right,Right 3
Bill Daly OUT/UTIL Right,Right 58
Josh Judge INF Right,Right 17
Ken Judge RHP/UTIL Right,Right 57
Evan Lancell RHP Right,Right 10
Sam Langler INF Right,Right 19
Brenden Lower RHP/UTIL Right,Right 5
Jesse Lynch INF Right,Right 55
Jesse Marnock OUTFIELD Right,Right 18
Dillan McMaster C/UTIL Right,Right 12
Alex Osborne LHP/UTIL Left,Left 23
Jake Radford CATCHER Right,Right 13
Brock Ridgewell RHP Right,Right 9
Tim Sexton RHP Right,Right 35
Brad Smith INF Right,Right 20
Zane Stockhausen RHP/UTIL Right,Right 26
Jay Turk LHP/OUT Left,Left 6
John Warren RHP Left,Left 59
Jesse Woolrich CATCHER Right,Right 16
Coaches
Allan Parrott Head Coach , 29
Nick Zulumovski Assist Coach , 27
Ben McCall Assist Coach , 21
Brendan Sheedy Assist Coach , 25
Geoff Roarty Support/gear , 22
Stephy Thompson Exec Office/Scorer ,

Russia

(nahoru)


Jméno Pozice Pálí/hází Dres #
Leonov D pitcher-infield r,r 7
Ladoshkin D pitcher r,r 14
Markov N pitcher r,r 6
Shmelev V pitcher r,r 45
Makarkin M Catcher-pitcher r,r 27
Tonkoshkurov D SS-2B r,r 11
Bulte A SS-2B s,r 18
Kulik A SS-2B r,r 50
Alexandrov V DH-3B r,r 42
Monahov M Center Field r,r 23
Vasilyev V Left field r,r 24
Sapronov A Catcher-right field r,r 20
Homyakov D Left field r,r 12
Vorobyov I 3B r,r 3
Bolgov A right field r,r 2
Podjapolsky E right field l,r 15
Chermushencev N 3b-1B r,r 30
Bogatyrev A DH l,r 29
laykov N pitcher r,r 9
Coaches
Artamonov A Head Coach , 77
Cherepanov I Coach , 21
Timakov V Manager ,

Poland

(nahoru)


Jméno Pozice Pálí/hází Klub
Wróblewski Maciej OF R,R STAL KUTNO
Wojtczak Artur RHP R,R STAL KUTNO
Wojtczak Jakub IN R,R STAL KUTNO
Kamiński Kacper OF R,R STAL KUTNO
Nadolski Jakub RHP R,R STAL KUTNO
Jóźwiak Radosław IN R,R STAL KUTNO
Sztejka Paweł LHP R,L DĘBY OSIELSKO
Zagórski Paweł IN R,R DĘBY OSIELSKO
Jendryczka Jakub RHP/IN R,R PUC PARIS
Paprocki Mariusz IN R,R SILESIA RYBNIK
Ostarek Mariusz RHP R,R SILESIA RYBNIK
Mularczyk Adrian RHP/IN R,R SILESIA RYBNIK
Wilk Jacek IN R,R SILESIA RYBNIK
Dąbrowski Mikołaj RHP/IN R,R CENTAURY WARSZAWA
Szustek Mateusz IN R,R CENTAURY WARSZAWA
Podgórski Marek OF R,R CENTAURY WARSZAWA
Sarota Filip IN R,R CENTAURY WARSZAWA
Musiałek Marcin IN R,R BARONS WROCŁAW
Wojtala Raymond RHP R,R BARONS WROCŁAW
Łakomy Paweł IN R,R BARONS WROCŁAW
Strzałka Artur LHP L,L TORNADOS MANHEIM
Rienzi Matthew RHP R,R ST. JOSEPH'S COLLEGE BROOKLYN
Golubiewski Dominick RHP/IN R,R STUTTGART REDS
Mienkowski Richard IN R,R RYERSON UNIVERSITY
Mienkowski Thomas RHP/OF R,R MCGILL UNIVERSITY
Mike Renery IN R,R CENTAURY WARSZAWA
Szymon Garus IN R,R YANKEES DZIAŁDOWO
Łukasz Przybułek RHP R,R STAL KUTNO
Kacper Cichowski IN L,L DĘBY OSIELSKO
Kacper Murawski IN R,R CENTAURY WARSZAWA
COACHES
Solarski Paul HEAD COACH ,
Renery Mike ,
Catalan Daniel ,
Winiarski Paweł ,

Belarus

(nahoru)


Jméno Pozice Pálí/hází Datum narození Dres #
Sokal Siarhei IF R,R 32965 IF
Karalevich Yauheni IF L,R 32801 IF
Pryputnevich Anton P, IF, OF R,R 33400 P, IF, OF
Kurhun Yauheni C, P, IF L,R 36180 C, P, IF
Kazlouski Kiryl P,IF,OF R,R 35448 P,IF,OF
Dziamchuk Ilya IF, OF R,R 35473 IF, OF
Tatarevich Andrei OF R,R 33747 OF
Dziamyanenka Dzmitry P, OF, IF R,R 36308 P, OF, IF
Sladzinski Ilya P, IF, OF R,R 37462 P, IF, OF
Kechko Mikhail P, IF, OF R,R 36081 P, IF, OF
Rudzinski Artsiom P, OF, IF R,R 36083 P, OF, IF
Karabko Kiryl IF, OF R,R 35929 IF, OF
Ushakou Tomas IF R,R 36403 IF
Lapchanka Kiryl P,IF,OF R,R 37337 P,IF,OF
Kalachik Anatoly P, IF, OF L,L 25825 P, IF, OF
Hauriliuk Dzianis C, OF R,R 35247 C, OF
Kachurka Aliaksei C R,R 31732 C
Wenkel Andrej C, OF L,R 32884 C, OF
Sechka Aliaksandr P, IF R,R 24483 P, IF
Coaches - Manager - Technicians:
Sechka Aliaksandr , Belarus
Karalevich Yauheni , Belarus
Pryputnevich Anton , Belarus
Sharpila Natallia , Belarus

International Future Stars

(nahoru)


Jméno Pozice Pálí/hází Datum narození Národnost Klub Dres #
Johnson Ben P R/R 12.8.2000 SWE Solvesborg Firehawks / Eastwood HS (Alabama) 10
Johnson Julia R/R Technika 34
Murphy Cal R/R Hamburg Stealers 5
Soleana Cerilio P L/L 22.4.1997 NED Macerata Angels 22
Liberti Matteo P S/R 3.6.1999 ITA Ancona Marlins 23
Acerbi Edoardo P R/R 18.8.1998 ITA Collecchio 24
Syren Oskar P L/R 10.6.1999 SWE Rattvik Butchers 36
Wicklert Angelo P R/R 7.9.1998 NED Hoofddorp Pioniers 43
Lukashevich Aliaksandr P R/R 6.1.2000 BLR Brest Zubrs 74
Ilyin Uladzislau P R/R 13.2.1999 BLR Brest Zubrs 75
Lacrus Shair P R/R 22.12.1996 NED Macerata Angels 96
De Los Santos Emmanuel P R/R 18.12.1998 ITA/DR Yankees San Giovanni in Persiceto
Backstrom Leonard C R/R 19.7.1999 SWE Sundbyberg Heat 12
Monello Giulio C R/R 10.10.1998 ITA Rangers Redipuglia / Odessa College 15
Holmberg Linus INF R/R 13.1.1999 SWE Stockholm 2
Draijer Max INF R/R 7.10.1997 NED Hoofddorp Pioniers / Lewis-Clark State 8
Johnson Joel INF R/R 1.4.1996 SWE Solvesborg Firehawks / Covenant College 13
Alfinito Simone INF R/R 26.9.1997 ITA Modena 42
Lani Christian INF L/R 15.7.1999 ITA Pesaro 92
Vrolijk Jorge OF L/R 24.5.1999 NED Macerata Angels 5
Dunlop Tijani OF L/R 24.6.1999 NED Silicon Storks 27
Holmelund Tobias OF R/R 15.2.1997 DEN GSK Gladsaxe / Potomac State College of West Virginia University 51
Cosoli Daniele OF S/R 6.5.1997 ITA Rangers Redipuglia 64
Coaches
D'Auria Andrea Manager 11
Bergman David Coach 25
Carsaniga Claudio Coach
Saggiadi René GM
Culinari Alessandra Assistant GM

Krátce

1.7.2018

PBT 2019

Celkově již 38.ročník turnaje se odehraje ve dnech 25.-29.6.2019
1.7.2018

MVP

Nejužitečnejším hráčem turnaje je Martin Mužík z týmu ČR

pasy