× Turnaj pasy Návštěvníci Organizace Historie Stream Kontakty
Finálový den PBT
25.06.2021 | čba | Týmy a zápasy

Finálový den PBT

​Pražský baseballový týden má před sebou finálový den turnaje. V úterý začala úspěšně Česká reprezentace výhrou nad reprezentací do 23 let. Ve středu a ve čtvrtek pokračovala utkání ve skupinách, překvapením bylo vyřazení International Stars, kteří na turnaji doposud nemají jedinou výhru. Česká republika U23 tak obsadila konečné třetí místo v „A“ skupině, o prvenství se utkala Česká republika a Španělsko, z čehož vyšli vítězně Španělé a ve skupině se tak umístili na prvním místě bez jediné prohry.

Pražský baseballový týden má před sebou finálový den turnaje. V úterý začala úspěšně Česká reprezentace výhrou nad reprezentací do 23 let. Ve středu a ve čtvrtek pokračovala utkání ve skupinách, překvapením bylo vyřazení International Stars, kteří na turnaji doposud nemají jedinou výhru. Česká republika U23 tak obsadila konečné třetí místo v „A“ skupině, o prvenství se utkala Česká republika a Španělsko, z čehož vyšli vítězně Španělé a ve skupině se tak umístili na prvním místě bez jediné prohry.

Druhé „B“ skupině vévodila Česká reprezentace do 18 let, která si poradila s výběrem Švédska i Slovenska. Slovensko prošlo turnajem bez výhry a obsadilo tak třetí místo v „B“ skupině.

Čtvrtý den turnaje byl díky nepřízni počasí zcela zrušen a vedení turnaje tak muselo přistoupit na několik změn a zrušit semifinálová utkání. Díky nasazení „A“ skupiny se ve finále utkají Španělsko proti České republice. Třetím nasazeným je Česká republika U23, která poměří své síly s výběrem České republiky do 18 let, která vyhrála skupinu B, ale v systému turnaje je nasazena jako čtvrtý tým pro playoff. O páté místo se utkají International Stars proti Švédsku od 13h v areálu Tempo Praha.

Homerun Derby bylo odloženo na sobotu od 16:30 v Eagles Parku mezi utkání o třetí místo a finále. Kromě Homerun Derby se v areálu od 9:00 uskuteční turnaj Final Four U8 a open turnaj ve Wiffle Ball, který je naplánován od 13:00 na spodním hřišti. Po turnaji přímo naváže exhibiční utkání veteránů, které je na programu od 16:00.

Turnaj vyvrcholí finálovým utkáním od 18:00 a předpověď je minimálně příznivější než dnes.

Těšíme se všechny diváky.

Krátce

26.6.2021

Nejlepší nadhazovač

Rovněž cena pro nejlepšího nadhazovače putuje do Španělska, získává ji Roger Balboa
26.6.2021

MVP 2021

Cenu pro nejužitečnějšího hráče obdržel Edison Valeiro ze Španělska

pasy